Sveiciens, programmētāji!

Mēs esam sākuši darbu pie ES iedzīvotāju piesaistīšanas darbā pie viena no mūsu senākajiem un lielākajiem klientiem. Kad strādā ar klientu, kas ir viscaur starptautisks, tad ir grūti aizstāvēt savu ierasto pieeju kā starptautiskam piegādātājam, kas fokusējas uz zemēm pāri okeāniem, tādējādi izslēdzot ES programmētājus. Tāpēc mēs vēlamies paplašināt savu redzamību un sasniedzamību tieši ES robežās.

Mūsu klienta mātes kompānija ir no ASV, taču pašu galvenā pārvaldes mītne atrodas Dublinā, Īrijā. Viņi koncentrējas uz flotes pārvaldību un loģistiku. Saskaņā ar Amerikas flotes pārvaldes datiem (8. izdevuma ziņojums), viņi ir identificēti kā vadošais flotes pārvaldības risinājumu piegādātājs visā pasaulē un Amerikā.

 

Šobrīd ir atvērtas pozīcijas iOS, Android un .NET lomās, kā arī QA, Build & Release un citur. Piesakies tagad!

 

Ja Jums jebkad ienākusi ideja prātā par došanos uz Dublinu, šis ir labs brīdis. Mēs ātri un vienkārši pārbaudām Jūsu atbilstību šīm pozīcijām, pieņemot darbā vien dažu nedēļu laikā.

 

Dažas lietas, kas padara mūsu klientu pievilcīgu:

  • Viņu lietotnēs un platformā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas IoT, BI un saistīto transportlīdzekļu (Connected Vehicles) nozarēs – un viss, kas Jums nepieciešams, ir interese par šiem domēniem!
  • Salīdzinājumā ar to, ko ikviens uzņēmums apgalvo šajās dienās, viņi pārliecinās, ka strādā ar jaunākajām tehnoloģijām un to atjauninājumiem, kā, piemēram, .NET Core, Angular 2+, Kotlin u.c.
  • Jūs veicināsiet un atbalstīsiet personīgo izaugsmi ar ievērojamu ikgadējo mācību budžetu.
  • Viņu IT departaments ir tik liels, ka Jūs varat attīstīt savas spējas daudzās citās lomās un pienākumos. Viņi pastāv par esošo darbinieku saglabāšanu.
  • Jums ir iespēja strādāt pie vadošās kompānijas, kurai tirgū šobrīd pieder lielākā daļa flotes pārvaldības.
  • Ja Jūs pieņemat lēmumu pārcelties, Jums tiks nodrošināti pārcelšanās aģentūras pakalpojumi, kas pārņems visas grūtības uz sevi + viss process (lidmašīnas biļetes, viesnīca uz 1 mēnesi, līdz atrodat ko piemērojamu sev un ģimenei) ir apmaksāts.

 

Šeit ir daži raksti angļu valodā, kurus rakstījām speciāli kandidātiem, lai informācija par to, kāds atbalsts tiek sniegts un kā ir dzīvot Dublinā, ir skaidrāka un vieglāk pieejama.

  • Intervija ar mūsu kandidātu, kurš tika nolīgts, par to, kā kompānija atbalsta jaunos kolēģus, lai pārcelšanās noritētu gludi — ŠEIT
  • Intervija ar mūsu kandidātu, kurš tika nolīgts, par to, kā bija pārcelties uz Dublinu un pielāgoties dzīve tur ar kolēģu palīdzību — ŠEIT

 

Tas, ko mēs kā kompānija Zartis varam Jums apliecināt, ir tas, ka tā ir kompānija, kas ne tikai apgalvo, ka atbalsta un lolo starptautisku darba vidi, bet arī pārliecinās, ka kolēģi tajā jūtas labi un novērtēti. Šeit Jūsu centība nozīmē tikpat daudz, cik Jūsu iemaņas.

 

Piesakies tagad vai sazinies ar sabine@zartis.com (latviski/angliski), adnan@zartis.com (angliski), lai saņemtu vairāk informācijas par esošām un jaunām vakancēm.